הדפסה על ספלים במגוון כפר סבא!

הדפסה על ספלים

הדפסה על ספלים הפכה בשנים האחרונות למוצר מבוקש מאוד לכל מטרה, החל ממתנה ליקירכם ועד למיתוג עסקי. במאמר זה ננסה להסביר לכם, למה ספל היא מתנה כל כך מיוחדת? אילו סוגי ספלים יש? נסקור רעיונות מדליקים להדפסה על ספלים וננסה לעזור לכם למצוא הקדשה מתאימה.

למה דווקא ספל

ספל עם הדפסה הוא מתנה שימושית, תמיד כיף לשתות מספל חדש במיוחד הוא מודפס עם תמונה או הקדשה אישית ומיוחדת הספלים המותאמים להדפסה הינם ספלים המיוצרים בסין והם מאוד נוחים לאחיזה ויחסית גדולים, ספלים שפשוט כיף לשתות בהם קפה או תה מיתוג עסקי: המון חברות משתמשות בספלים מודפסים עם לוגו החברה, אחרי הכל העובדים שותים המון קפה, גם בעבודה גם בבית גם בהפסקות. ספל מודפס הינו ספל לא שגרתי ומושך תשומת לב, המיתוג העסקי עובד והלוגו של העסק זוכה לחשיפה.

דוגמא לספלים ממותגים לחברת אונו אפס 

סוגי ספלים

ספלים מיוחדים: החל מספל קסם (אם אתם לא מכירים אתם מוזמנים להכיר כאן) ספל שהינו שחור וכאשר מוזגים לתוכו מים חמים הוא הופך ללבן וההדפס והכיתוב מתגלים, גימיק מדליק שכיף להביא למישהו במתנה, במיוחד אנשים אשר לא מכירים את הגימיק ומתלהבים ממנו מאוד!. ספל צבעוני: נניח ואתם מעוניינים להדפיס תמונה על הספל והתמונה בגוונים או עם רקע בצבעי כחול או ירוק, הספלים הצבעוניים הם ספלים שהבפנים שלהם והידית שלהם בצבעים שונים, כך שאפשר ליצור הרמוניה מושלמת בין התמונה לצבע הספל. ספל תרמי: מי שמקפיד לא לקום בבוקר לעבודה אבל לא יכול לפתוח את הבוקר בלי לשתות קפה, ממש יאהב את הספל התרמי, גם שומר על החום של התה/קפה וגם נוח לשתיה באוטו וגם אפשר להדפיס עליו תמונה וכיתוב.

רעיונות מדליקים

קבוצה של מורות בבית ספר כל שותות הרבה קפה, אז מה עושים שיש מעט ספלים והרבה מורות? וכמובן שלא כל אחד אוהב לשתות מהספל שאחרים שתו!, רעיון מדליק ראשון, הוא ליצור לכל מורה ספל, ועליו את שם המורה, אם רוצים להיות עוד יותר מדליקים אפשר אפילו לרשום איך המורה אוהב את הקפה שלו (איך הוא מכין אותו) הנה דוגמא לספל עם הדפסה

ספלים למורים

רעיון מדליק נוסף: נניח שאתם מחפשים מה לרשום על הספל? מה אתם אומרים על מתכון לאהבה? תמונה שלכם ושל יקירכם והכיתוב: "מתכון לחיים מאושרים ביחד" 1 כפית קפה 2 כפיות סוכר לערבב עם הרבה אהבה ושיהיה לך בוקר מושלם 🙂 רעיון לפני אחרון: לסבתא יש יום הולדת, נכין לסבתא ספל עם קולאז תמונות של כל המשפחה קולאז יפה שיראה לסבתא את הנכדים והילדים שלה בהחלט יהיה יותר שימושי מהספלים האחרים! הנה דוגמא לספל כזה:

ספל לסבתא

אי אפשר שלא לחייך כאשר שותים קפה מספל כה מפנק ואם עדיין לא אתם מרגישים שלא מצאתם מה לכתוב? אז אולי… "איתך בכל לגימה" או "שיהיה לך יום מלא בניסים(לשותי נס קפה)" במידע ועדיין לא השתכנעתם אתם מוזמנים לשאול אותנו ואנו נחשוב על עוד רעיונות להקדשה בשבילכם, כי מגוון, תמיד פה בשבילכם.

רוצים לראות את גלרית הספלים שלנו? כנסו לכאן

סגירת תפריט
×

עגלת קניות