הדפסה על מצעים

אנו במגוון כפר סבא מספקים שירותיים יחודיים משלנו. הדפסה על מצעים, ציפיות ושמיכות היא אחד התחומים ששמים אותנו בחוד החנית של תחום ההדפסה בארץ. אנו משתמשים במיטב הטכנולוגיות הכי חדשות בעולם על-מנת לספק ללקוחות שלנו את השירות הכי מתקדם שיספק באופן מקסימלי את הצרכים היחודיים של כל לקוח ולקוח. אנו מאמינים כי הלקוח צריך להיות בעל השפעה מקסימלית על המוצר שהוא מזמין וכי חשיפת שיטות ההדפסה הינה הדרך הנכונה וההגונה ביותר כלפי הלקוח על יתרונותיה וחסרונותיה של כל שיטה למענכם בנינו תבניות בהם "סידרנו" את התמונות בצורה מיוחדת על מנת שתוכלו להבין כיצד המצעים אמורים להיראות בשלב הסופי, לצפיה בתבניות סוגי ההדפסה ומחירים אתם מוזמנים להכנס לעמוד הדפסה על מצעים

לחץ כאן למעבר לעמוד ההדפסה על מצעים הכולל דוגמאות ומחירים

הדפסה על מצעים לבנים

תמונות להדפסה על מצעים לבנים מודפסות בשיטת כרומה בלאסט, שיטה זו מתאפיינת בעמידות ארוכה לכביסה, ומגע אשר משתלב עם סיבי הכותנה לאחר כביסה טוב יותר מאשר לפני הכביסה, כך שעם הזמן מגע התמונה הופך לחלק בלתי נפרד מהבד. הייחוד בהדפסה חדשנית זו היא שאינה דוהה או נמחקת או מתקלפת עם הזמן ועם הכביסות.

לחץ כאן לדוגמאות של עבודות שעשינו בשיטת הדפסה זו על מצעים לבנים

הדפסת כיתוב על מצעים כהים:

הדפסה על מצעים כהים נעשית בשיטת פלוק ופלקס ההדפסה הכי איכותית בשוק ההדפסות פלוק הינה הדפסה בעלת מגע קטיפתי, ופלקס הינה הדפסה מבריקה.

לחץ כאן להסבר על שיטת ההדפסה, צבעי הפלוקים/פלקסים וההבדל ביניהם

הדפסה של תמונות על מצעים כהים

תמונות להדפסה על מצעים כהים אפשרית אך מומלצת פחות מאשר הדפסה על מצעים לבנים מכיוון והעמידות שלה בכביסה נמוכה יותר ועם הזמן עלולה לדהות או להתקלף.

מצעים עם תמונה? גם בוידאו בשבילכם

הדפסה על שמיכות פליז

גם על שמיכות פליז אפשר להדפיס, על ידי שימוש בהזרקת דיו (סובלימציה) ניתן להדפיס תמונות על שמיכות פליז בצבעים בהירים (מומלץ שמיכה בצבע שמנת) ולקבל תוצאות מדהימות, הדפסה על שמיכות מסוג זה מאוד עמידות ולא דוהות או מתקלפות עם הזמן. יתרון נוסף להדפסה על שמיכות פליז היא האפשרות להדפיס בגודל איי2.

איך מדפיסים? איך זה אמור להראות? כמה זה עולה?איך מדפיסים? איך זה אמור להראות? כמה זה עולה?

בעמוד המצעים אליו תוכלו להיכנס כאן תמצאו את כל התשובות שאתם צריכים, החל מתבניות נפוצות להדפסה על מצעים ועד למחירים מדוייקים לכל דף הדפסה בגודל איי4 ואיי3.

אריזה עטיפה ומשלוח

אנו מאמרים משלוחים לכל רחבי הארץ פרטים לגבי משלוח תוכלו למצוא כאן כל סט מצעים נארז ונעטף למתנה באריזה שקופה(צלופן) או אטומה (ממותגת עם לוגו של מגוון) כך שהמצעים יגיעו לבית הלקוח עטופים ושמורים כיאה למצעים חדשים. לגבי כביסה, כמו כל מוצר אחר שעשוי בד ומודפס, אנו לא ממליצים להרתיח את הבגד בכביסה או להכניסו למייבש לכביסה או ייבוש מעל 60 מעלות דבר אשר עשוי לפגום באיכות ההדפסה.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות