הדפסות על מוצרים בהתאמה אישית

הטקסט הזה נועד למין הנשי, לא בגלל שאשה כתבה אותו, אלא להפך, גבר כותב אותו למען המין הנשי כדי שתבינו מה מיוחד בשבילנו, מה עושה לנו את זה ולמה המאמר עוסק בהדפסות על מוצרים.

הבא נתחיל, הדפסות על מוצרים , מה משמעות המושג הזה בכלל?

הדפסות על מוצרים זה מונח רחב, זה יכול להיות הדפסה על מדבקה, זה יכול להיות גם הדפסה על מכונת כביסה כי גם מכונת כביסה זה מוצר, אבל לא, באמת, אני מדבר פה על מוצרים לחדר, לחדר שלו, מוצרים שאפשר להניח על השידה, מתחת לטלוויזיה, ליד המיטה, על הקיר מעל המיטה, או בכלל הדפסה על מצעים, אלו המוצרים שאני מדבר עליהם.

נתחיל בכמה דוגמאות:

הדפסות מקוריות על מצעים למיטה

הדפסה על בוקסרים:

בוקסר האיש והאגדה

הדפסות של תמונות וכיתובים על כריות:

הדפסה על כריות

אנחנו יכולים להמשיך עם הדוגמאות כל היום, אבל בשביל זה יש את האתר….

מספיק עם הדוגמאות, עכשיו שפתחנו לך את התיאבון תחשבי לא על מה שאת אהבת, אלא מה שהוא יאהב, אנחנו בתור גברים אמנם קצת שונים מנשים שהם יצורים רגשיים מאוד ומתרגשות הרבה יותר ומהר יותר מאיתנו, אבל גם אנחנו אוהבים לראות את הרגעים היפים שלנו ביחד איתך, החוויות שלנו! ואיפה רואים את החוויות שלנו ביחד? נכון מאוד, בתמונות ביחד, אז הדפסה של קולאז תמונות של החוויות המשותפות היא מתנה מושלמת להביא לגבר מכיוון והיא מתנה שמזכירה לכם חוויות משותפות כזוג חדש/ותיק וכל פעם שרבים מסתכלים על המוצר וזוכרים את הדברים הטובים ולא הרעים, כי זה מה שמחזיק אותנו ביחד!

מילה לסיכום וסיום

ישנם המון בתי עסק העוסקים הדפסות על מוצרים אבל מעט מאוד עסקים עושים זאת כמו שצריך, באיכות, בעיצוב וברמה אחת גבוהה בגימור המוצר מעל כל השאר, אני מדבר על מגוון כפר סבא, כל מוצר שיוצא מהחנות שלנו גורם ללקוח שקנה אותו לחייך, כי אין מה לעשות, הדפסות על מוצרים, עושים אצל המומחים להדפסות או לא עושים בכלל!

 

כיצד תרצה לעצב את המוצר שלך

העלה עיצוב מוכן משלך

  • - שלח לנו את העיצוב שלך ואנו נדפיס אותו
  • - הוסף את העיצוב ולאחר מכן הוסף המוצר לסל הקניות

עצב בעצמך בתוכנת העיצוב שלנו

  • - מבחר של פונטים ואיורים
  • - עצב לפי טעמך האישי
×

עגלת קניות