הדפסה על חולצות איכותיות במחירים אטרקטיביים

פחות דיבורים ויותר מחירים? צרו קשר עכשיו להצעת מחיר מהירה

הדפסה על חולצות במגוון שיטות הדפסה

פתח דבר

כמעצב גרפי בתחילת דרכי עסקתי המון בעיצובים בפוטושופ לאחר כמה שנים כמו כל מעצב הרגשתי שהפוטנציאל העיצובי חייב להגיע ליידי מימוש, כתוצר פיזי, מוחשי ואמיתי.

הדפסה על חולצות הלכה למעשה

התחלתי לחקור את נושא ההדפסה על חולצות וכך החלה האהבה שלי לחולצות מודפסות בהתאמה אישית. חקירה מעמיקה יותר של הנושא גרמה לי להבין כי הדפסה על חולצות הוא תחום מורכב וכי זה לא כמו שחשבתי, לא הכל ניתן לביצוע, לא כל צבע חולצה נוחה להדפסה. הבנתי כי עם הידע הנכון והטכנולוגיה הנכונה כן אפשר לעשות כל הדפס על כל סוג חולצה, השאלה היא איפה?
חנויות מתנות שונות העוסקות בהדפסה על מוצרים אינן בהכרח הפתרון הנכון, חנויות אלו לוקות באפשרות להדפסה על חולצות כהות בעיקר עקב העובדה שהדפסה על חולצות שאינן לבנות אינן מתבצעות על ידי דיו אלה על ידי שיטות הדפסה שונות אותן אפרט בהמשך. לאחר התעניינות נרחבת בעניין ופתיחת עסק בתחום, הבנתי יותר לעומק את תחום ההדפסות.

מגוון – הדפסה על חולצות בכפר סבא

סוגי ההדפסות

הדפסה דיגיטלית:

הדפסה דיגיטלית היא השיטה הפשוטה ביותר להדפסה על חולצות וגם הקצרה ביותר אך בעלת המגבלות הרבות ביותר, בשיטה זו מדפיסים דף במדפסת מיוחדת להדפסה על חולצות ובדף מיוחד לאחר מכן הדיו של הדף עובר לחולצה על ידי מכבש חום מקלפים את הדף והצבע עובר לחולצה והיא מוכנה!

יתרונות השיטה:

1. הדפסה מהירה, אין הגבלה של צבעים. 2. הרגשה לא נעימה של ההדפסה על הבגד לפני כביסה של הבגד 3. צבעים חזקים וחיים לאחר הדפסה 4. עמידות עד 60 מעלות כביסה

חסרונות השיטה:

1. מוגבלת לגודל דף איי4 או איי3 2. מפוצלת ל2 שיטות הדפסה: טרנספר (לא עמיד בכביסה) , כרומה בלאסט (עמיד בכביסה)
בוידאו הבא תוכלו להבין את ההבדלים בין הדפסה בשיטת טרנספר להדפסה בשיטת כרומה בלאסט אחרי כביסה התמונה העליונה היא בשיטת הדפסה טרנספר ובתמונה התחתונה על החולצה בשיטת כרומה בלאסט (לאחר כביסה) כניסה לוידאו כאן

הדפסה בפלוק ופלקס:

מי שעדיין לא הכיר את השיטה הזאת לא יודע מה הוא מפספס!
השיטה היפה ביותר והאיכותית ביותר להדפסה על חולצות הינה הפלוק והפלקס.
פלוק ופלקס הם בעצם גלילים של חומר העשוי ויניל והן מיועדות להדפסה על בדים – טקסטיל על כל סוגיו (חוץ מעור)
זו הדפסה איכותית מאוד עמידה עד 70 מעלות כביסה, ניתן להדפיס מגוון רחב של צבעים וביניהם: צבעים זוהרים (מכונים צבעי פלורסנט), צבעים מיוחדים (גליטר- צבעים נוצצים), וצבעי כסף זהב ונחושת.

יתרונות:

1. עמידות בכביסה במעלות גבוהות
2. איכות הדפסה מעולה, יוקרתית, מרשימה
3. אפשרות להדפיס פלוק (מגע קטיפתי) או פלקס (מגע מבריק)
4. מבחר רחב של צבעים וגוונים להדפסה

חסרונות:

1. זמן הכנת חולצה ארוך
2. קושי בשילוב מספר רב של צבעים

דוגמא להדפסה בשיטת פלקס

 

דפוס משי:

שיטת ההדפסה הוותיקה ביותר בעולם, השיטה עם השם המוזר, דפוס משי, למה דפוס משי? למה זה טוב? ומי צריך את זה?

אז אם אתה אבא או סבא ואתה רוצה להכין לבן שלך או לנכדים שלך חולצה, אתה ממש לא צריך דפוס משי, דפוס משי היא השיטה הנפוצה ביותר בעולם להדפסה תעשייתית על חולצות, רוב הסיכויים שכאשר תלך עכשיו לחנות ותקנה חולצה, היא תהיה בשיטת הדפסה זו. שיטה זו משומשת לרוב בהדפסה על חולצות לצבא, ולטיול שנתי אתם מוזמנים לנסות אותנו הזמינו הדפסת חולצות לטיול שנתי דפוס משי היא שיטה שעסקים מתבססים ומתקיימים ממנה, המכונות להדפסה על משי מצריכים מחסן או בית מלאכה גדול עקב המכונות הנדרשות להפעלת השיטה, שיטה שמתאימה לא רק לחולצות אלה למגוון רחב מאוד של מוצרים אחרים.

יתרונות:

1. הפקה מהירה מאוד של חולצות, 200 חולצות בשעה (כמובן בתלות בכוח אדם אפשרות לאפילו יותר מ200)
2. עלות זולה מאוד של חומרי גלם
3. עמידות גבוהה בכביסה, מגע נעים בהדפסה על גבי החולצה.

חסרונות:

1. שילוב צבעים יוצר קושי מסויים ומאריך את זמן ההכנה של החולצות
2. הפקת גלופה – רשת פוליאסטר המחייבת הפקה חדשה של רשת חדשה במידה ומשנים גרפיקה לחולצה, מה שגם מייקר את ההדפסה על החולצה במידה ויש צורך בשינויים גרפיים (לדוגמא בחולצות של קבוצת כדורגל עם מספרים ושמות שונים).

לגלריית חולצות מלכים לחץ כאן

סגירת תפריט
×

עגלת קניות