למה דובי ענק כזה מושך אותנו? למה זה יקר? אילו סוגי דובים היא הכי תאהב? ומתי בכלל כדאי להביא אותו מתנה

אז בואו נתחיל, מה זה בכלל דובי ענק?

דובי שגודלו הינו החל מ90 סנטימטר נחשב דובי ענק , הדובים הללו מהווים מתנות פיוס עוד מהשנים שנפוליאון שלט בעכו, וגברים קרצו לבחורות במסבאה הקהילתית, סתם, סתם, אבל האמת שזו באמת מתנה ותיקה! חוץ מגודלו מה שמאפיין את הדובי זה הפרוותיות שלו לרוב מגיע בצבעים לבן שמנת וורוד ומשתרע על שטח שמשאיר לחברה שלך מעט מקום על המיטה, גבר תמיד יתגאה בכך שהדובי הענק שהוא קנה גדול יותר מהדובי שהאקס קנה, יש גברים שגם יתעקשו שהגברת שלהם תעיף ומהר את הדובי שהאקס קנה!

 

למה דובי כזה מושך אותנו?

אז זהו, הוא לא מושך אותנו הגברים, במידה ואתה גבר ואתה קורא את זה, הוא מושך נשים, למה? לא ברור עדיין! כנראה שנשים אוהבות דברים שמנים פרוותים וחמודים, אבל זה מוכח, זה מוכח שנשים אוהבות דובים ודובי ענק זו אחת המתנות הכי נפוצות שיש, תעשו טלפון לחבר, תשאלו אותו אם הוא אי פעם הביא לחברה שלו דובי ענק מתנה, 50 אחוז שכן, אני הבאתי! השותף שלי הביא, התקשרתי עכשיו לחבר שלי בן, גם הוא הביא! מה המסקנה? דובי מושך אותנו, לא אותנו, סליחה, את הבחורות, זה מרגש אותן, ונשים כפי שאנו יודעים, הן פצצה של רגשות, והתפקיד שלנו כגברים הוא לדעת כיצד לגרום לסערת הרגשות הזו לעלות ולרדת ולעלות ולרדת.

למה זה יקר?

כן אני יודע זה ממש יקר, המחירים של הדובים האלו נעים בין 400 ומגיעים עד 1000 שקל, אצלנו זה קצת יותר זול מאצל המתחרים אבל עדיין זה באמת מוצר יקר, ולמה???? אז למי שלא יודע, דובי כזה לא מיוצר בארץ אלא מיובא מסין, ובגלל גודלו העצום הוא תופס נפח ממש גדול במכולה, כל מה שתופס נפח גדול במכולה מייקר את ההובלה של המוצר, ומלבד עלותו של הדובי שאינה זולה בכלל גם ביבוא מסין, וההובלה היקרה – משתמע מכך, מוצר יקר לצרכן!

אילו סוגי דובים היא הכי תאהב אם אני אביא לה מתנה

אני לא יודע מה חברה שלך בוודאות תאהב, אבל אני כן יודע מה הכי נמכר ומה מנסיוני הרב עם לקוחות ונשים שקיבלו דובים הם הכי אהבו, זה בדרך כלל דובים ורודים, נשים אוהבות ורוד, ורוד זהו הצבע מספר 2 הכי אהוב בעולם על נשים, יודע מה הצבע הראשון? ובכן, סגול! אז אם אתה כבר קונה לה דובי אל תקנה סגול כי דובי סגול זה יראה כמו טלטאביז, אבל תקנה לה דובי ורוד, עם הרבה פרווה שיהיה נעים, ככה הם אוהבות, ובגודל סביר, בין 90 ל130 סנטימטר לא יותר מזה כי אז לא תוכלו לישון על המיטה וחצי שלה, לא יהיה לשתיכם מקום ביחד.

מתי להביא לה דובי מתנה?

כמו שציינתי בפסקה הראשונה, ואכן חפרתי, דובי מתנה הוא בדרך כלל אם עשיתה משהו רע ואתה רוצה לבקש סליחה, לבחורה יהיה קשה לא להתרגש למראה דובי עצום שמסתיר את השמש, ופתאום יושב לה על המיטה. סיבה נוספת להביא לה היא ביום האהבה, איך הם אוהבות לקבל מתנות ביום האהבה, אין לך מושג בכלל! אז אם אתה לא רוצה לשבור תראש מה להביא לה ליום האהבה לך על בטוח! דובים ענקיים.

הדפסה על דובים

 

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן